Poznajmy się

Nasz zespół międzynarodowych ekspertów – Partnerzy

Marcin Stojak – Współzałożyciel i ekspert marketingu internetowego

Pracował 5 lat w dziale planowania i analiz jednego z liderów brytyjskiego rynku sprzedaży internetowej Ocado PLC. W londyńskiej agencji Timgu odpowiadał za planowanie i wdrażanie w Internecie międzynarodowych strategii dla klientów z Wielkiej Brytanii, Skandynawii i Polski. Wraz ze specjalistami z Danii, Polski i Anglii założył agencję marketingową Berry Fish Ltd. specjalizującą się w rozwoju działalności firm na rynkach międzynarodowych.  Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Kingston University.

Anna Szeflińska – PR Manager

12 lat doświadczenia w branży, ponad 50 firm, osób, instytucji dla których pracowała, mogących potwierdzić profesjonalizm działania, dziennikarskie zacięcie oraz nietuzinkowe efekty. Pracuje nad wizerunkiem zarówno renomowanych korporacji o międzynarodowym zasięgu, jak i firm rodzinnych stawiających często pierwsze kroki na lokalnym rynku. Od 6 lat zarządza pracą zespołu profesjonalistów, zapewniając kompleksową obsługę zarówno w zakresie PR, jak i całej komunikacji marketingowej.

René Madsen - SEO Director

Nadzorując od ponad 10 lat międzynarodowe projekty SEO dla klientów w Europie Zachodniej, Skandynawii i USA René zyskał doświadczenie niezbędne w prowadzeniu projektów na najwyższym poziomie. René pracował dla znanych światowych marek na wymagających rynkach a klientom Berry Fish pomaga w opracowaniu i wdrożeniu strategii SEO w Europie Zachodniej, Skandynawii i USA

Piotr Krajewski - koordynator projektow IT

Piotr zdobył ponad 7 lat doświadczenia w zarządzaniu zaawansowanymi projektami IT pracując w Credit Agricole Group oraz prowadząc własną firmę informatyczna STERMEDIA. Specjalizuje się w technologiach mobilnych, JAVA, SAP, PHP, .NET, C++ Embedded, budowie serwisów internetowych oraz analizie danych.
Piotr jest również wolontariuszem we Wrocławskiej Fundacji Evangelium Vitae, a prywatnie kochającym mężem i ojcem.

Aaron Smith – Augmented Reality Project Manager

Aaron przewodzi zespołowi deweloperów i artystów w specjalizujących się w projektach rzeczywistości rozszerzonej łączącej świat rzeczywisty z generowanym komputerowo i 3D.
Specjalizuje sie w projektowaniu aplikacji mobilnych, produkcji grafiki, video oraz projektów 3D optymalizowanych pod kątem urządzeń mobilnych.

Jan Brøgger Andersen - specjalista e-commerce

Jan ma ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu zaawansowanych projektów e-commerce ściśle dostosowanych do indywidualnych wymagań klientów.
Specjalizuje sie i osobiście angażuje w wykonanie kompleksowych rozwiązań dla rozwoju biznesu w Internecie

© Copyright - Berry Fish Ltd. - Your Digital Marketing Expert. Registered in England and Wales. Company registration number 08594294. VAT ID GB171101558